• Data wydarzenia / Date of event:
    8-9 marca / march 2014 r.
  • Miejsce / Venue
    Zespół Szkół Technicznych
    ul. Kościuszki 5, 44-200 Rybnik
  • Delegat WCA / WCA delegate:
  • Organizatorzy / Organisers:
    @ Błażej Cichy, @ Mateusz Adamczyk
  • Sponsor główny / main sponsor:
  • Partner:
  • Konkurencje / Events:
    3x3x3
    2x2x2
    4x4x4
    5x5x5
    6x6x6
    7x7x7
    3x3x3 jedną ręką / one-handed
    3x3x3 stopami / with feet
    3x3x3 bez patrzenia / blindfolded
    3x3x3 liczba kotek bez patrzenia / multi blindfolded
    Pyraminx
    Megaminx
    Skewb
  • Wpisowe / entry fee:
    20 PLN - płatne przelewem na konto do 2 marca: / payment by transfer up to 2 march:

    Błażej Cichy
    69 1050 1344 1000 0091 0627 9996
    Tytuł: „Imię i Nazwisko, wpisowe na ŚLS Rybnik 2014 (rozmiar koszulki)” / Title: „Full Name, ŚLS Rybik 2014 entry fee (t-shirt size)”

    Można także zakupic koszulkę z zawodów w cenie 25 zł.
    Chęć zakupienia prosimy uwzględnic w tytule przelewu wraz z rozmiarem koszulki. Dostępne rozmiary: S, M, L, XL, XXL.

    There's an opportunity to buy a ŚLS Rybnik 2014 t-shirt. It's 25 PLN.
    If you'd like to order such a t-shirt, please include its price in the entry fee.
    Also, please add a t-shirt size to the transfer title. Available size: S, M, L, XL, XXL.

    Uiszczenie opłaty rejestracyjnej jest finalnym krokiem potwierdzającym rejestrację. / The payment is a confirmation of registration.
  • Limit zawodników / competitors limit:
    120
  • Koniec rejestracji / End of registratino:
    1 marca / march 2014

Zarejestrowani zawodnicy / Registered competitors

» Zarejestruj się / Register » Harmonogram zawodów / Schedule

L.p. Imię i nazwisko / Full name Miejscowość / City Państwo / Country 3 2 4 5 6 7 oh bf mbf ft p m sk
1. Mateusz Adamczyk Świerklany Poland
2. Mateusz Balawajder Pszów Poland
3. Bence Barát Budapest Hungary
4. Wojciech Barciaga Pszów Poland
5. Jakub Bena Kunice Poland
6. Piotr Bienias Katowice Poland
7. Hunor Bózsing budapest Hungary
8. Bartosz Bździel Swarządz/Poznań Poland
9. Pavel Černý Únanov 433 Czech Republic
10. Michał Chudzik CHor Poland
11. Mateusz Cichoracki Grudziadz Poland
12. Błażej Cichy Rybnik Poland
13. Klaudia Ciuk Jastrzębie-Zdrój Poland
14. Maciej Ciuk Jastrzębie-Zdrój Poland
15. Radosław Ciuk Jastrzębie-Zdrój Poland
16. Radosław Drozdowicz Zawiercie Poland
17. Patryk Dulniok Jankowice Poland
18. Gabriela Frasik Kraków Poland
19. Mateusz Fydrych Świerklany Poland
20. Wojciech Fydrych Świerklany Germany
21. Kryspin Gajda Jastrzębie Zdrój Poland
22. Angelika Gaweł Turza Śląska Poland
23. Miłosz Gdula Nowy Sącz Poland
24. Patrycja Gorzędowska Wola Poland
25. Adam Gottscholl Rybnik Poland
26. Daniel Górnik Wola Poland
27. Tobiasz Gromotka Świerklany Poland
28. Michał Halczuk Lublin Poland
29. Filip Hrnko Trenčín Slovakia
30. Kacper Jach Będzin Poland
31. Filip Jagiełłowicz Katowice Poland
32. Bartosz Janecki Tarnowskie Góry Poland
33. Piotr Janecki Tarnowskie Góry Poland
34. Anna Jasiewicz Bytom Poland
35. Bartosz Jasiewicz Bytom Poland
36. Przemysław Kaleta Radom Poland
37. Mikołaj Kantor Olsztyn Poland
38. Dominik Kauczor Chorzów Poland
39. Karol Kędzierski Sosnowiec Poland
40. Sebastian Kieś Czernica Poland
41. Jakub Kipa Chorzelów Poland
42. Bartłomiej Klimeczek Jawiszowice Poland
43. Jonatan Kłosko Czerwionka-Leszczyny Poland
44. Wojciech Knott Rzeszów Poland
45. paweł knysok chorzów Poland
46. István Kocza Jászberény Hungary
47. Marcin Kowalczyk Dąbrowa Górnicza Poland
48. Paweł Kowol Gliwice Poland
49. Piotr Kózka Pszczyna Poland
50. Artur Kristof Rybnik Poland
51. Lucas Křížek Havířov Poland
52. Adam Krupa Bytom Poland
53. Bartek Kulas Jastrzębie Zdrój Poland
54. Piotr Kuliński Zagnańsk Poland
55. Gaspard Leleux Prague France
56. Paweł Lipiński Dąbrowa Górnicza Poland
57. Maciej Lyer Kraków Poland
58. Łukasz Łach Jawiszowice Poland
59. Adam Malicki Oświęcim Poland
60. Szymon Malinowski Katowice Poland
61. Marzena Marcol Gołkowice Poland
62. Nikolas Markus Šamorín Slovakia
63. Miłosz Mazur Świerklany Poland
64. Szymon Mazur Pyskowice Poland
65. Filip Miazek Poznań Poland
66. Daniel Miensopust Tworków Poland
67. Kamil Mieńko Świętochłowice Poland
68. Błażej Morgała Wodzisław Śląski Poland
69. Marcin Mroskowiak Katowice Poland
70. Sebastian Musiol Rybnik Poland
71. Matěj Mužátko Prague Czech Republic
72. Marek Najmiec Sosnowiec Poland
73. Adrian Napieracz Knurów Poland
74. Krzysztof Natusiewicz Wrocław Poland
75. Patryk Nikel Godów Poland
76. Kamil Olesz Zabrze Poland
77. Fabian Oleś Świerklany Poland
78. Patryk Osendowski Rybnik Poland
79. Bartłomiej Owczarek Mysłowice Poland
80. Olivér Perge Budapest Hungary
81. Agnieszka Piecha Rybnik Poland
82. András Placskó Budapest Hungary
83. Nikolett Placskó Budapest Hungary
84. Piotr Pojda Głubczyce Poland
85. Kamil Pomietło Zabrze Poland
86. Daniel Poprawa Kraków Poland
87. Paweł Psykała Chorzów Poland
88. Kamil Pytel Zabrze Poland
89. Jan Rak Sosnowiec Poland
90. Patrik Rašman Havířov Czech Republic
91. Antoni Razowski oświęcim Poland
92. Adrian Reinert Zabrze Poland
93. Sonia Reinert Zabrze Poland
94. Kamil Salamon Stanowice Poland
95. Kuba Seiffert Katowice Poland
96. Bartłomiej Sordyl Wadowice Poland
97. Kacper Stacha Sarnów Poland
98. Matěj Stasik Havířov Czech Republic
99. Rafał Stottko Tworków Poland
100. Beniamin Strączek Godów Poland
101. Wojciech Szatanowski Warszawa Poland
102. Patryk Szewczyk Katowice Poland
103. Paulina Szpilowska Pyskowice Poland
104. Konrad Szpilowski Pyskowice Poland
105. Sergiusz Szryt Lubomia Poland
106. Michał Śliwiński Przezchlebie Poland
107. Szymon Śliwiński Rybnik Poland
108. Jan Śliwka Ustroń Poland
109. Mateusz Śliż Gliwice-Żernica Poland
110. Tomasz Tokarski Bytom Poland
111. Tomasz Tomkowicz Wrocław Poland
112. Szymon Ucher Świerklany Poland
113. Dániel Varga Budapest Hungary
114. Michal Vasko Harichovce Slovakia
115. Petr Vaško Prague Czech Republic
116. Konrad Warmusz Knurów Poland
117. Krzysztof Widenka Wodzisław Śląski Poland
118. Adam Wita Czernica Poland
119. Dominik Wojciechowski Jastrzębie-Zdrój Poland
120. Dawid Wojtyczka Świerklany Poland
121. Marcel Wójcik Jawiszowice Poland
122. Marek Wójtowicz Lublin Poland
123. Maksymilian Wrzosek Katowice Poland
124. Paweł Wysocki Jastzrębie-Zdrój Poland
125. Remigiusz Zając Czyżowice Poland
126. Marcin Zalewski Warszawa Poland
127. Piotr Ziemba Oświęcim Poland
128. Tomasz Żołnowski Płock Poland
Suma: 126 114 86 57 31 26 85 37 21 14 99 48 70